D E R V Y N A S

 

Mano gyvenimas – nesibaigainti degustacija. Vyno, maisto, meilės ir gyvenimo.

Šis blog’as gimė iš meilės vynui. Egzistuoja iš meilės kokybiškam gyvenimui. Čia rasite žemiškus patarimus, restoranų apžvalgas, gastronomines tendencijas, rekomendacijas, vyno ir gero gyvenimo edukaciją bei įkvėpimus.

o

Mano vyno kelio pavasaris prasidėjo Vokietijoje: metusi darbą banke, susikroviau lagaminus ir išvažiavau į vyno kraštą – Mozelį. Ten gyvenau pas vyndarius – mokiausi iš profesionalų ir negrįžtamai įsimylėjau vyną.

Esu baigusi “Šampano akademiją”, “Namų someljė”, šiuo metu esu “Someljė mokyklos” trečiame kurse. Nuolat edukuojuosi įvairiose degustacijose. Studijuoju ne tik vyno, bet ir alaus, grapos, tekilos ir kitų gėrimų subtilybes bei jų darną su maistu.

Mane visuomet rasite mano namuose – kulinarijos studijose “Čiop Čiop”. Neseniai “susilaukiau” dar vieno vaiko – visai šeimai skirto grill vištienos restorano “Peri Peri”. Tai vietos, kurioje ne tik sudarinėju kortas ir vedu degustacijas, jose realizuoju praktiškai savo žinias bei idėjas, ir su pačia geriausia komanda kuriu visokius gražius dalykus.

Urtė

_mg_4343

 

juodas

der vynas logo

Facebook komentarai:

Leave a Reply